Аура Камера - къде ?

Цветове на аурата, виждане и тълкуване на аурата

Аура Камера - къде ?

Мнениеот striking » 16 Юли 2013, 23:49

Здравейте. Прочел съм това онова за аура-та, за чакрите, за рейкито и т.н. Имам някаква представа за какво става на въпрос. Въпросът ми е къде в София мога да си направя "изследване" на аурата с Аура камера? Защото съм чел, че човек може да се излекува от доста неща след като му се направи тест с камерата и се види какво всъщност не е наред и как трябва да се процедира. Но проблема е, че има твърде много "центрове" вече, които предлагат такива услуги. И всичките са с едни хубави сайтове, и на всичките сайтове пише едни прекрасни неща и човек не знае на кого да се довери! В гоогле най-отгоре излиза центъра на Деян Колев, който бил първият и т.н. Само че, като тръгнах да правя проучване за този човек, се натъкнах на доста лоши истории и др. неща. Даже има в интернет пространството някаква снимка как е прегърнал танцьорки и им дава пари, което моментално промени представата ми за този човек и ме отказа да посетя центъра. А става на въпрос за човек, който има здравословни проблеми и то от различно естество и искам да помоля да ми дадете съвет къде да отида. Не искам да отидем при "шарлатани", остави парите ами може и по-големи беди да създадат като не са наистина добри...

Благодаря ви предварително, надявам се, че някой ще ми помогне със съвет. Само дано да е по-бързо, че ми трябва за тази Събота!
striking

Re: Аура Камера - къде ?

Мнениеот diliza » 19 Юли 2013, 22:35

Здравей :) Нямам представа къде можеш да си направиш изследване на аурата, но бих искала да предложа следното. Тъй като здравословните проблеми често или са резултат от наши минали действия ( кармично от минали животи или от сега) или просто ни се дават за да развием определени аспекти от мисленето и душата си, добре е след като се обърнеш към традиционната медицина, да се опиташ да поработиш възможно повече върху своя характер (и така ще си промениш аурата - виж и тук: viewtopic.php?f=6&t=80). След като си чел за рейки, според мен би ти било много полезно ако намериш някого да ти направи няколко сеанса, защото рейки действа на много нива, не само на физическото тяло. Ще допринесе за разширяване на твоето съзнание, за осъзнаване на много неща, а от там - и вероятно подобряване на здравословното ти състояние. Желая ти успех!
diliza

Мнениеот t__rusev » 20 Юли 2013, 09:45

В София в халите има такъв уред за изследване на аурата, ако не се лъжа услугата струваше 40-50 лв. (това беше през юни тази година), но не съм се изследвал на този уред и не мога да изразя впечатление, само видях, че се предлага като услуга.
t__rusev

Мнениеот striking » 22 Юли 2013, 00:36

dilliza, добре тогава какъв е смисълът от тази аура камера, като според зависи от моментното ти състояние и настроение аурата е различна? Тогава как казват, че някой е индиго или другите там, като това може да е моментно състояние по тази логика?

t__rusev аз знам много места, мисълта ми беше дали някой знае някое наистина добро такова.

Заключение: Обсъдих го малко и с други хора и май се оказва, че една такава аура камера не би ти помогнала кой знае колко. Като, че ли има даже хора които не са много добронамерени спрямо използването й, а просто търсят парите. И май накрая излиза, че няма смисъл да се ходи и да се дават излишни пари и евентуално да те "психосат" ?
striking

Мнениеот diliza » 24 Юли 2013, 11:19

Striking, мисля че чудесно си отговори сам ;) А за цвета на аурата - тя има основен цвят, настроенията само моментно го повлияват. За да се постигне дълготрайна промяна на аурата е нужно да промениш своята същност, своята вибрация, което си е доста работа :) Между другото, в този сайт има един тест за аурата - направи ли го?
diliza

Мнениеот dobartim » 25 Май 2015, 16:06

Здравейте,
Казвам се Мария Кирилова от гр. София. На 41 год. съм, но въпреки мойта млада възраст smile emoticon поне аз така се чуствам си бях докарала доста здравословни неразположения. От къде да започна, първото и едно от мойте стари здравословни състояние е това, че преди около 13 год. през 2003 год. направих една страхова невроза / паническо разстройство /, познато на голяма час от аудиторията предполагам. През цялото това време къде ли не съм ходила и какво ли не съм правила, психолози, медитации, иглотерапии и куп други неща. Всичките тези терапии са ми помогнали във времето да преодолея това си състояние и да се справям с него, но остана едно чувство в слънчевият ми сплит което не ме напускаше и само при най – малкото притеснение или напражение се появяваше. Смело и отговорно заявявам, че откато започнах да ползвам ПХД Биотерапевтичната плоча, това ми усещане за тревожност и неспокойство в слънчевият сплит изчезна. Достатъчно е само да гушна плочата за 30 мин. след тежък и напрегнат ден и се зареждам напълно, чуствам се бодра и с нови сили за действие. Когато лежа на нея усещам как от мен изчезва цялото напрежение под формата на тръпки по тялото ми, чувството е все едно, че през мен минава кристална, чиста вода която отмива и снема цялата „ мърсотия „ събрана през деня.
Другият прекрасен продукт, който ми помага да не се въртя преди сън а да заспивам веднага, това е ПХД Биопирамидата. Сутрин докато си пия кафето, задължително си зареждам една чаша вода върху отвореният капак на пирамидата и след 15 мин. я изпивам с удоволствие.
От доста време насам, може би около 6 месеца имах проблем с подуването на стомаха в горната част и то вечер късно преди лягане. Чуството е много неприятно, все едно те надуват през устата с тръба и ще се пръснеш. Друг мой проблем, който имах е много болезнен предменстурален синдром придружен със силно главоболие, болки в яйчниците, повръщане, виене на свят, така поне 7 дни преди началото на цикала ми. Да не забравя и проблема с нередовното ходене до тоалетна, а всички знаем, че това е един от основните проблеми за много други болести. И още нещо, килограмите ми....като повечето от нас и аз какво ли не съм пробвала, диети, хранителни режими, различни добавки, свалям за известно време и после обратният резултат. Всички тези проблеми от подутият корем до килограмите и то без да влагам каквито и да е усилия си ги реших в рамките на месец – два и то как? С днешна дата / 28.04.2015г. / след ползване на ПХД Биотерапевтичната плоча всеки ден аз свалих 8 кг. и се събрах на обем с 4-5 см. Усещането е превъзходно, чувствам се бодра, енергизирана, свежа и всеки ден по- млада и по - слаба на килограми разбира се.
Поздрави!
Мария Кирилова

Мария Кирилова - 0888 119994.
dobartim

Мнениеот asse » 07 Яну 2016, 16:17

Може ли да ми кажете от къде да си закупя ПХД плоча или ПХД пирамида за които Мария споменава по-горе в темата?
asse

Мнениеот jofka21 » 17 Яну 2016, 01:11

dobartim написа:Здравейте,
Казвам се Мария Кирилова от гр. София. На 41 год. съм, но въпреки мойта млада възраст smile emoticon поне аз така се чуствам си бях докарала доста здравословни неразположения. От къде да започна, първото и едно от мойте стари здравословни състояние е това, че преди около 13 год. през 2003 год. направих една страхова невроза / паническо разстройство /, познато на голяма час от аудиторията предполагам. През цялото това време къде ли не съм ходила и какво ли не съм правила, психолози, медитации, иглотерапии и куп други неща. Всичките тези терапии са ми помогнали във времето да преодолея това си състояние и да се справям с него, но остана едно чувство в слънчевият ми сплит което не ме напускаше и само при най – малкото притеснение или напражение се появяваше. Смело и отговорно заявявам, че откато започнах да ползвам ПХД Биотерапевтичната плоча, това ми усещане за тревожност и неспокойство в слънчевият сплит изчезна. Достатъчно е само да гушна плочата за 30 мин. след тежък и напрегнат ден и се зареждам напълно, чуствам се бодра и с нови сили за действие. Когато лежа на нея усещам как от мен изчезва цялото напрежение под формата на тръпки по тялото ми, чувството е все едно, че през мен минава кристална, чиста вода която отмива и снема цялата „ мърсотия „ събрана през деня.
Другият прекрасен продукт, който ми помага да не се въртя преди сън а да заспивам веднага, това е ПХД Биопирамидата. Сутрин докато си пия кафето, задължително си зареждам една чаша вода върху отвореният капак на пирамидата и след 15 мин. я изпивам с удоволствие.
От доста време насам, може би около 6 месеца имах проблем с подуването на стомаха в горната част и то вечер късно преди лягане. Чуството е много неприятно, все едно те надуват през устата с тръба и ще се пръснеш. Друг мой проблем, който имах е много болезнен предменстурален синдром придружен със силно главоболие, болки в яйчниците, повръщане, виене на свят, така поне 7 дни преди началото на цикала ми. Да не забравя и проблема с нередовното ходене до тоалетна, а всички знаем, че това е един от основните проблеми за много други болести. И още нещо, килограмите ми....като повечето от нас и аз какво ли не съм пробвала, диети, хранителни режими, различни добавки, свалям за известно време и после обратният резултат. Всички тези проблеми от подутият корем до килограмите и то без да влагам каквито и да е усилия си ги реших в рамките на месец – два и то как? С днешна дата / 28.04.2015г. / след ползване на ПХД Биотерапевтичната плоча всеки ден аз свалих 8 кг. и се събрах на обем с 4-5 см. Усещането е превъзходно, чувствам се бодра, енергизирана, свежа и всеки ден по- млада и по - слаба на килограми разбира се.
Поздрави!
Мария Кирилова

Мария Кирилова - 0888 119994.
jofka21

Назад към Аура