Това някой може ли да ми го обясни?

Цветове на аурата, виждане и тълкуване на аурата

Това някой може ли да ми го обясни?

Мнениеот lud1990 » 20 Юни 2013, 01:51

http://www.newage.bg/tr/68800 Направих един тест от любопитство, презирам лъжата, лицемерието и предателството повече от всичко може би 6 пати сам се отарвавал на косъм от смърта като много малък в съня ми сънувах как на някакво странно място което не мога да обясня, бяха сабрани много, много хора от тълпата само аз бях малък всички бяха изправени но с наведени глави и мълчаха а пред нас имаше огромендемон може би висок колкото 3,4 етажен блок и искаше да ни изяде попита има ли доброволци в съня ми помня мн се изплаших и някак си ме усети погледна към мен и не помня точно думите но беше нещо от рода на щом няма желаещи еййй тоз малкия там ще е първи още помня силното ми сърцебиене и паника почнах да викам да крещя не ма яжжж аз сам още много малък защо ще ме ядеш нищо не съм видял от живота още живее ми се не ме яж а той ми каза вие ядете животни нали? Храните се с живот нали? Убивате за да ядете и аз съм гладен много съм гладен трябва да ви изям нямаше ръце имаше нещо като много дълги и здрави пипала сграбчи ме и ме дигна във въздуха към устата си и започнах да викам защо стоите и нищо не правите след мен и вас ще изяде помогнете ми и сякаш както бяха всички в някакво сомнамбулско състояние прави с наведени глави и мълчаливи някой или някои дигнаха глава и им каза барзо не стойте помогнете му след което всички се втурнаха кам "демона даже нз какво е" и го нападнаха но не помня подробности не помня с раце ли с какво го нападнаха но ме пусна мисля че всички някак си го победихме но не помня точно как помня малко след като го ръшнахме станах през краста много бързо, целия се потях, дишах тежко и ми беше много лошо и изпитвах някакво злокобно усещане не исках да събуйдам майка ми която спеше до мен ама след известно време я сабудих и и казах че ми е мн горещо и ми е лошо пипна ма за челото уплаши са каза че целия горя измери ми температурата уплаши са каза нещо от рода на барзо ставай трагвай 40градуса била аз целия червен и са потя обилно отидах на лекар казаха че сам бил болен от заушка и не могат да ма излекуват тогава ма заведаха при една баба дет ми баеше и ми каза 1 месец да си бинтовам главата със вътрешността на тиква и са оправих беше съня от преди около 17 години някаде никога сигурно няа го забрая този сън помня че още не бях на училище сега съм на 23 години, Опоиха ма да ми вадят сливица май ако не са бъркам това нз колко сам бил годишен даже подобно изживяване само че този пат ми се яви в съня висока човекоподобна сянка и трагна към мен аз хукнах в съня си да бягам на другата страна в следващия момент са телепортира пред мен и ми каза че не мога да избягам пак са обарнах хукнах да бягам пак са телепортира пред мен и ми каза бягай да видим каде ще избягаш след известно време усетих че колкото повече бягам и се страхувам толкова по силна ставаше сянката и изведнъж се успокоих и получих нещо като прозрение усетих някак си че съм в нещо като друго измерение и нещо сякаш ми подсказа щом сянката има такива сили в това измерение значи е възможно и аз да имам подобни сили изпълних са с увереност и изведнъж вече не ме беше страх напротив имах чувството че съм всемогъщ визуализирах си меч в ръцете и почнах аз да я гоня сасяках я но не можах да я убия продължавах да я гоня и нападам ама тя не искаше да изчезне тогава и казах ти не съществуваш изчезниии няма та и изчезна след малко пак се появи само че пред мен не зад мен 3,4 пати ей така я гоних казвах и че не е реална докато на края не изчезна напълно когато се събудих доктора ма пита дали сам гладен а помня тогава кат са сетих само за храна и ми ставаше гадно той каза че е от упоиката объркал е дозата спал сам 3 дена не знаели дали ще се събудя и двата случея не бяха като обикновен сън, всичко в тези сънища изглеждаше много реално... Повече такива прейивявания сам нямал сънувал съм хора ама не и такиа неща, много сънища не помня други помня имаше още един интересен много реален и не мога да си го обясня до ден днешен санувах че сам на някаф пат до няква гора спрял сам на патя и сам на пътя до колата ко прая там незнам изведнъж започна да духа много силен вятър появи се една огромна червена вихрушка вдигна ма във въздуха и изведнъж се почувствах все едно съм се извисил във небето вихрушката духа около мен но аз вече бях толкова спокоен усещах нещо като вътрешен мир и хармония а вихрушката беше ярко червена и изведнъж пак рязко се събудих това са най-странните ми сънища за 23 години и ги споделям за първи път, като малък често сънувах и си помних сънищата сега по рядко ги помня и няма такива фрапантни. Но от малък често се замислям докато гледам някой снимка или просто изпадам в някакво състояние като транс особено когато релаксирам или работя и виждам някакъф спомен, някаква случка която ми се случва след няколко години и са сещам а дежа вю, със сънищата също преди съм имал такива преживявания ама не да сънувам днес и утре да стане, сънувам съвсем неосъзнато и незнам кога ще стане и дали ще стане това което виждам в съня но забелязах че има редки сънища които не са като обикновенните сънища много по реални са и някак си не зависят от мен в тези сънища аз не мисля ко да сънувам то просто ми се случва и в последствие взимам решения... На последък взех да усещам енергията около мен забелязах че когато съм изнервен до такава степен че да искам да убия някой от бой ставам нервен става ми топло, аз съм си много подвижен но тогава ставам още по подвижен всяко мусколче в мен се движи (изпълвам се с някаква животинска ярост и агресия и не мога да се сдържа трябва да ударя нещо да се успокоя иначе подивявам и не мога да се контролирам) и мога да концентрирам енергия във ръката ми и с един не много силен но рязък изпълнен с тази странна енергия удар да огъна шкафчето в съблекалнята до такава степен че да не може да се затвори и да падне ключалката кокалчето на дясната ми рака сега е 2 пати по голямо от на лявата и още ме наболява... Често ми се случва преди да се запозная с някого да ми е антипатичен да не искам да съм близо до него не от страх не мога да го обясня просто има хора които ме дразнят със присъствието си интересното е че след като се запозная с тях се оказват лъжци, предатели и лицемери и т.н. От друга страна има много хора които без да ги познавам ме карат да се усмихвам да си говорим да общуваме да се забавляваме и така нататък на скоро ми се случи нещо също много странно в един хотел работя покрай едно море :Д и в залата дет ядат всякакви има и руснаци и германци и румънци и са много около 600 човека всеки ден ама не ми са беше случвало преди да ги видя 4има облечени в черно нацепени батки с хендсфрита усетих нещо тежко във въздуха атмосферата се промени обвзе ме чувство на опастност на безпокойство такова обарнах са погледнах 1ия нищо не можах да кажа едвам дишах 2 пак същата работа на третия не осъзнах кога и защо наведах глава това беше миналата седмица... От както се помня имам някакви предчувствия и вътрешни гласове преди не ги слушах и там ми беше грешката винаги грешах осъзнах че някой примерно ме лъже нещо обаче някаф вътрешен глас ми казва тоз лъже тай, тай и тай е станало и се оказва в последствие че наистина гласа в мен е прав и то мн често за всичко кот са сетя даже също така когато говоря с някой ми се случва да чуя неговия глас в моята глава пресен пример казва ми колегата ела тука отивам и му казвам добре е млъквам и той ми вика млъквай мн малко след мен стои и ма гледа потресен мисля че чувам мислите на някои хора но не на всички по скоро на тези които по един или друг начин точната дума не е познавам може би "се разбирам" Не знам вече луд ли съм какъв съм но с всеки изминал ден стават все по странни и все по странни неща...
lud1990

Re: Това някой може ли да ми го обясни?

Мнениеот diliza » 25 Юни 2013, 09:33

Здравей :) Далеч съм от мисълта, че мога да ти го обясня, но поне мога да ти кажа какво мисля аз. Накратко, освен света, който обитаваме с физическите си тела, съществуват и много други светове, реалности и вселени. Знам че е объркващо, но имай търпение. Важното в този живот е да се концентрираш върху ежедневието си. Достатъчно осъзнат си, за да почнеш да обръщаш внимание на всичко което се случва около теб и как твоите мисли и действия се отразяват на реалността ти и я моделират. Не се страхувай от негативните същества енергии, те се хранят с твоя страх. Колкото повече положителна личност ставаш, толкова те не могат да те приближат, защото се издигаш вибрационно много над тях. Надявам се да си си взел поука от съня с "Човекоядеца", ако ли не - побързай да се откажеш от месото и пилешкото :) Когато са убити, животните отделят различни хормони от стреса в кръвта си и когато се храниш с плътта им, ти ги поемаш и в теб се събуждат ярост, агресия, гняв, страх и др. Не гледай на това като на диета, а осъзнай че не е нужно да отнемаш живота им, не ти ли е жал? Яйца, млечни продукти, може и някоя рибка понякога и витамини ако е нужно - стигат.
Това, че знаеш какво мислят другите - не си луд, според мен е нормално вече :) Просто помни да не правиш непоискано добро!!!!! Важно е!!! Щом толкова дарове са се отключили в теб, явно си го заслужил. Не се страхувай, както си видял отрицателните личности, знай, че има и положителни такива и много по-силни. Разликата е, че отрицателните не уважават вселенските закони и се бъркат навсякъде, а положителните, заради закона на свободната воля, за да могат да ти помогнат, е нужно да ги помолиш (на ум е достатъчно). Имай го на ум да забележиш в близките няколко дена (ако го поискаш естествено) името на кой светец или ангел ще ти се набие в очите - било от интернет или както си вървиш по пътя може да забележиш нещо или да чуеш. И в труден момент го извикай на ум или просто кажи "ангел-пазител". Ще видиш как тъмните сили ще се отдръпнат.
Стига за сега ;) Желая ти успех в твоя път и знай, че не си сам.
diliza

Назад към Аура