Мени ли аурата цвета си?

Цветове на аурата, виждане и тълкуване на аурата

Мени ли аурата цвета си?

Мнениеот Нянюшка Ягг » 12 Апр 2013, 07:28

Здравейте. Първо, нека предупредя: абсолютно съм "гола вода" по темата, но винаги съм се интересувала и търсила информация. Искам да попитам, възможно ли е аурата да мени цвета си, в зависимост от състоянието на човек, настроението му и т.н. От началото на годината правя теста за цвета на аурата ми за втори път и получавам различни резултзти. Отговарям съвсем искрено на въпросите (е, според мен, де :) ), та, струва ми се, че има някакво значение как се чувствам, за какво мисля, та ако ще и каква е обстановката около мен. (Аз си знам, че беше съвсем различно).Ще ми е интересно да знам мнението на разбирачите.
Нянюшка Ягг

Re: Мени ли аурата цвета си?

Мнениеот voltmachine » 14 Апр 2013, 22:15

Да аурата мени цвета си.
Според настроението - например при емоции свързани със страха става много тъмно червена.
Това е краткотрайно и след като премине емоцията пак се възстановява в основния си цвят.

Основния цвят също може да се промени. Това не се случва на много хора, но е възможно основния цвят да се повиши или понижи.
Това се влияе от начина на живот - околната среда, храна, състоянието на тялото и духа.
- За повишаване вибрацията на цвета помагат - медитация, естествената и непреработена храна, лечебно гладуване и други практики които пречистват организма от натрупаните отрови, природата, леки физически упражнения като йога, духовното развитие
- Негативно влияние оказват - стреса, емоции произтичащи от егото като алчност, завист, злоба, консумация на изкуствени и преработени храни и химикали, тежкото физическо и умствено изтощение

При промяната на основния цвят, човека също се променя доста, така че това може да бъде забелязано от него и от околните и без аура тест.
"Ние не сме човешки същества, които понякога имат духовни преживявания,
ние сме духовни същества, които понякога имат човешки преживявания"
Аватар
voltmachine
Lightworker

Re: Мени ли аурата цвета си?

Мнениеот земеделие с прана » 05 Яну 2016, 21:31

Аура = енергийно тяло

Всичко има свое енергийно поле или аура и когато влезе в контакт с нас = нашето енергийно поле,
то (нашето енергийно поле) реагира на момента по подходящ начин.

Пример:
Когато човек е тъжен енергийното му поле става по-малко и по-мътно. Ако в този момент дори и насила човек се усмихне, това увеличава размера и плътността на аурата, цвета й, какъвто и да е той, се избистря.

Върху аурата влияе всичко. Околната среда, собствените мисли, думи и действия, и всичко което по един или друг начин се докосне до нас.
земеделие с прана

Назад към Аура