bih iskala da se svurja s niakai koito praktikuva gledane v

Всичко което не попада в останалите форуми

bih iskala da se svurja s niakai koito praktikuva gledane v

Мнениеот anavia » 21 Мар 2013, 16:35

ako ima niakoi koito se interesuva ot vruzka sus slunceto,,gledane,, molia da mi pishe
anavia

Re: bih iskala da se svurja s niakai koito praktikuva gledan

Мнениеот imagine92 » 05 Апр 2013, 18:17

Здравейте! Случайно ми излезе този Ваш въпрос и реших да отговоря. Аз практикувам гледане на слънцето :)
imagine92

Мнениеот anavia » 05 Апр 2013, 20:44

ami shte se radvam da spodelim! Az sum nova tuk puk i vuobshte vuv forumite i neznam kak da se svurjem...Az gledam v slunceto ot niakolko meseca,veche po 20,30min.i niama s kogo da spodelia tova neobiknovenno chuvstvo.Ako jelaete da se svurjem,samo kajete kak?
anavia

Мнениеот voltmachine » 22 Апр 2013, 12:44

Здравей и аз практикувам sungazing - в края на миналото лято бях достигнал около 18 минути. Оттогава не съм гледал почти нямаше слънце зимата.
Забеляза ли някакви промени и на колко минути ги забеляза.
"Ние не сме човешки същества, които понякога имат духовни преживявания,
ние сме духовни същества, които понякога имат човешки преживявания"
Аватар
voltmachine
Lightworker

Мнениеот anavia » 23 Апр 2013, 20:04

zdravei,ami az tochno prez zimata zapochnah, na 14 ianuari. vsushtnost imashe mnogo slunce,i suvsem bezvredno.znaesh li,trudno mi e da pisha,zashtoto ne sum sigurna dali izprashtam suobshteniata,nova sum v tezi neshta,no ako mi kliknesh na mobilnia shte ti se obadia, Az govoria bezplatno 0878707675. :) shte te ochakvam
anavia

Реални приятели

Мнениеот Искри » 03 Юни 2013, 09:00

Здравейте! :)
И аз искам да намеря хора, с които да споделяме слънцезареждането си.
От доста години се занимавам със съзнателно приемане на слънчевите енергии. Имам много ползи, но и проблеми.
Вижда, че тук темата не е много активна, затова и аз ще оставя телефон за връзка - 0879271278
В София съм. Пишете в кой град сте, за да можем и реално да се срещнем на слънцесреща. :)

Светлина и Любов!
Искри
Аватар
Искри

Мнениеот ttn » 28 Юни 2013, 19:21

На скоро попаднах на няколко теми по въпроса .
Едната беше свързана с някаква идея , че да оставиш приемането на естествена храна и да преминеш на зареждане само от слънчева светлина, било някаква висша форма на духовност.За да разберем колко е вярно това твърдение , трябва просто да си отворим Библията(нали търсим авторитет по темата и какъв по-голям авторитет по духовните въпроси от Самия Бог). Там пише , че Бог е създал мъжа и жената и ги е поставил да владеят над растителния и животинския свят на земята . И им е дал за храна растения и животни(животни на земята , риби и птици). Има и място в словото Му , където ни е упътил кои животни , риби и птици са най-полезни за нас като храна. Аз вярвам , че Бог е Създателят на всичко видимо и невидимо . И като наш Създател , Той най-добре знае кое е добро и полезно за нас и кое - не . Ако идеята Му е била да се храним само със светлина , нямаше да ни сложи в организма кръв , стомах,черва и т.н. , а щяхме да сме с акумулатори , кондензатори и др.т. :) Фотосинтезата е едно от основните условия за живота на растенията . И на нас ни е необходима известна доза слънчево облъчване , но с други цели . Манджичката за нас , човеците , си ни е задължителна.
В другата тема за потреблението на слънчева енергия от нас , човеците , се даваше информация колко е ВРЕДНО да се излагаме на пряка слънчева светлина продължително време . Говореше се за тежки изгаряния , за рак на кожата , увреждане на зрението и т.н.
От Слънцето имаме много ползи в живота , но относно влиянието му върху нашия организъм -трябва да внимаваме. И да слушаме какво ни казва Този , Който ни е създал , за да се предпазим от глупостите , с които се опитват да ни вкарат в големи бели за душата и тялото разни измислени духовници.
ttn

Мнениеот anavia » 29 Юни 2013, 09:41

За съжаление мнението Ви не ме интересува. Назадничево и елементарно е.Благодаря Ви все пак за желанието да сте полезен, и прочетете нещо от учителя-Дънов по тази тема.
anavia

Мнениеот SunEye » 16 Юли 2013, 15:33

Здравейте, това е тема, която ме вълнува от година! Нямах търпение да дойде лятото, за да гледам слънцето! Сега съм на 5 минути, но го гледам само на залез. Не мога да се будя рано сутрин :( Определено искам да обменя опит и впечатления с подходящите хора :) Пишете
SunEye

Мнениеот gwenn » 18 Яну 2014, 16:09

:) Здравейте,приятели!! По принцип аз изобщо не вярвах в този метод и много се страхувах да не си навредя,но преди две седмици ми се случи без да искам да гледам в слънцето,и аз незнам колко време беше,може би половин час,пътувах с влак и бях права на прозореца,разглеждах пейзажа,когато влакът започна да завива и вече слънцето беше точно срещу мен.Бях като хипнотизирана,без да помисля нещо,просто не можех да се откъсна от него,и даже по-късно започнах да си мисля"чакай малко,ако ми стане нещо,това не е правилно.." обаче после и тези мисли изчезнаха и разбрах че ми и добре..погледах си още колкото исках,и после се върнах на мястото си,и виждах нещата около мен нормално,все едно нищо не е било,а не както когато човек след силна светлина вижда петна и затъмнена визия....нищо ми нямаше..после наистина не бях гладна,въпреки че бях преди да отида на прозореца..ако има някой опитен в това,моля да ми обясните какво и как се прави,и ако има нещо което е несъвместимо с тази практика,за какво трябва да внимавам.Благодаря ви!
gwenn

Назад към Общ форум