Отзиви за феноменалния парапсихолог г-н Маринов

Всичко което не попада в останалите форуми
kaldata
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Мар 2022, 10:24

Отзиви за феноменалния парапсихолог г-н Маринов

Мнение от kaldata »

Споделена история
Анелия Тошева
От шестмесечна възраст детето ми заболя от астматичен бронхит.Лекувахме го с антибиотици,които увредиха бъбреците му.Лекувахме го по различни схеми,и така ходене по мъките вече 8 години.Синът ми израстна като болен човек.Не можеше да диша и спортува нормално с другите деца.Разбрахме за феномена г-н Маринов от наши познати,които са доволни от него.Направихме всички сеанси,които феномена каза,че са необходими.Молихме се на Бог детето ни да оздравее.Така и стана.Сега не взема никакви лекарсва.Щастливи сме,че сме здрави.Благодарни сме,че имахме възможността да се срещнем с г-н Маринов.

Информация от в.“Здраве за всички“

За да се свържете с доказалият се вече 32 гидини феномен,парапсихолог ,медиум ,ясновидец г-н Маринов, за да запазите час за среща може да се свържете с него по всяко удобно за вас време,по следният начин:
Тел:0877140961 или на Viber
celinedion
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Май 2023, 05:58

Re: Отзиви за феноменалния парапсихолог г-н Маринов

Мнение от celinedion »

Важно е да бъдете критични и информирани при вземането на решение за своето здраве и благополучие. mapquest driving directions
abel1303
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Юни 2023, 10:13

Re: Отзиви за феноменалния парапсихолог г-н Маринов

Мнение от abel1303 »

Можете да потърсите онлайн отзиви или препоръки от предишни клиенти, да проверите rankdle сайта на парапсихолога, ако такъв има, или да се консултирате с други хора, които са ползвали услугите на г-н Маринов.
drewbinsky
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Юни 2023, 09:54

Re: Отзиви за феноменалния парапсихолог г-н Маринов

Мнение от drewbinsky »

Thank you for sharing this story, your efforts should be commended and promoted blossom word game
zetisop
Търсещ истината
Мнения: 9
Регистриран на: 21 Юни 2023, 10:29

Re: Отзиви за феноменалния парапсихолог г-н Маринов

Мнение от zetisop »

kaldata написа: 15 Мар 2022, 10:25 От шестмесечна възраст детето ми заболя от астматичен бронхит.Лекувахме го с paper io антибиотици,които увредиха бъбреците му.Лекувахме го по различни схеми,и така ходене по мъките вече 8 години.Синът ми израстна като болен човек.Не можеше да диша и спортува нормално с другите деца.Разбрахме за феномена г-н Маринов от наши познати,които са доволни от него.Направихме всички сеанси,които феномена каза,че са необходими.Молихме се на Бог детето ни да оздравее.Така и стана.Сега не взема никакви лекарсва.Щастливи сме,че сме здрави.Благодарни сме,че имахме възможността да се срещнем с г-н Маринов.
Феноменальный парапсихолог в последние годы привлек значительное внимание своими экстраординарными способностями и замечательным пониманием области парапсихологии. Своими обширными знаниями и уникальным подходом он привлек любопытство и восхищение как скептиков, так и верующих.
Публикувай отговор