Личен опит в Просветление

Дискусии за личното и духовно развитие
Holydream
Търсещ истината
Мнения: 37
Регистриран на: 13 Ное 2013, 02:02

Re: Личен опит в Просветление

Мнение от Holydream »

Отново съм тук при вас, приятели! Ще ви кажа, че светът не се състои само от бяло и черно, той е цветен! :) Тежко и горко на който не може да види всички цветове на дъгата... Собственият ми опит не зная къде ще ме отведе, само знам какво искам, пуснах и законът за привличането в действие! Ще ви споделя, че мислите наистина са страшно голяма работа, така че много внимателно и осъзнато ги контролирайте! Те са не само думи, а и енергии! Задължително ежедневно обръщайте повече внимание на себе си, опознавайте се и се изслушвайте! Засега със сигурност мога да споделя единствено, че все още се променям... Не бих могла да го предам с точни думи, кой знае и какво ще излезе, но предполагам и че, ако се опитам не се знае какво ще си помислите и ще възприемете... :P То е нещо, дето няма описание, както и това, че много често осъзнато олеквам и ми става едно много, много хубаво! Виждам и все още нищо не виждам, усещам и все още нищо не знам, разбирам, но и все още не намирам... :lol: Абе, страхотно е, с една дума! Не се страхувайте! С вяра и с много любов бъдете своето! Не губете надеждата, че ще ви се открие един ден! Наблизо е! Мога да кажа, че само за една година промених из основи възприятията си за света, за човечеството и за всичко около мен! Такива са ми и усещанията... Ако нещо по-специално ми се открие и ми светне непременно ще го споделя! Просто знайте и го знаете, че нищо не е такова, каквото изглежда! Животът е игра, точно като един пъзел... Пълнотата и любовта са навсякъде! От всеки сам единствено си зависи дали ще успее да го нареди или ще се откаже... Изберете своя личен път! Прегърнете го!

http://www.youtube.com/watch?v=X17DYK6E1HM
ана
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 22:47

Re: Личен опит в Просветление

Мнение от ана »

Умираш и се раждаш в едно и също тяло. Живееш живот между земята и небето. Пътуваш в измеренията . Имаш отговори на всички въпроси. Владееш дистанционна хипноза. Четеш мислите на хората и имаш силата да контролираш мислите и постъпките им. Обучаван си непрекъснато и си посещаван от Висши същества с които контактуваш.
Животът ти е низ от болка и страдание, и постоянно си задаваш въпроса - ЗАЩО, ЗАЩО има омраза, алчност, ненавист между хората.
bytpreviews
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Май 2023, 11:53

Re: Личен опит в Просветление

Мнение от bytpreviews »

Reviewexpress.net is offering Positive Trustpilot Reviews. Our all services are handpicked based on quality, reliability, delivery speed, and price. Buy Trustpilot reviews today to improve your business growth.
dhytexasbuilders
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Май 2023, 10:52

Re: Личен опит в Просветление

Мнение от dhytexasbuilders »

If you are looking for top  Home Remodeling Contractors Houston - Connect with DHY Texas Builders experts in minutes. Find affordable prices on beautiful Looks today! DHY Texas Builders is a full-service Architectural, Design, and Construction Firm, offering a full range of construction services, including Bathroom Remodel Houston, kitchen remodeling, addition, and outdoor living solutions. Within the best  Kitchen Remodel Houston TX! Kitchen remodeling services with Creativity and Professionalism in Texas, DHY Texas Builders offers the best quality custom kitchen cabinets in Houston and around Houston TX. Our trained expert designers will help build your perfect dream kitchen. Durability and functionality are the top objectives of our reputable custom cabinet makers. For more information, please visit Dhytexasbuilders.com. and Schedule a consultation today at 888-943-3433 for your kitchen remodel! We believe you deserve a kitchen that is both beautiful and functional.
Аватар
buygooglereviews
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Май 2023, 14:14
Обратна връзка:

Re: Личен опит в Просветление

Мнение от buygooglereviews »

At buygooglereviews.store, we understand that positive Google Business Reviews are crucial in today's digital age. If you're looking for an affordable and effective way to improve your online reputation, consider purchasing reviews from our platform. Our range of services includes buy Google Reviews, Google Maps Reviews, Google Business Reviews, and Google Places Reviews. We will help you to attract more customers.
dmInstitutejaipur
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Май 2023, 07:50

Re: Личен опит в Просветление

Мнение от dmInstitutejaipur »

Ace Web Institute is the fastest-growing digital marketing institute in jaipur that offers 100% practical & advanced digital marketing courses online with placement support. Our Course has 20+ modules stuffed with personalized learning and best course outcome.
dmijaipur
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Юни 2023, 12:16

Re: Личен опит в Просветление

Мнение от dmijaipur »

We Offer SEO training in Jaipur. DMIJ comprehensive Course covers everything from keyword research to on-page, Technical and off-page optimization techniques. Led by industry experts, our hands-on training equips you with practical skills to improve website visibility, drive organic traffic, and increase conversions.
Studyincanada
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Юли 2023, 06:21

Re: Личен опит в Просветление

Мнение от Studyincanada »

Students have a global platform to study in Canada after their 12th grade year. It offers cutting-edge programmes and a free atmosphere for learning and discovery. After completing high school, studying in Canada provides doors to a variety of portfolios that can create a path for a prosperous future job.
stellasmith12
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Мар 2024, 20:44

Re: Личен опит в Просветление

Мнение от stellasmith12 »

Well-written and engaging read! Your writing style kept me hooked from start to finish. Looking forward to more content from you!" first copy shoes
Публикувай отговор