Otnosno silnata privurzanost kum daden chovek

Ченълинг, Канализиране на информация от духовни водачи и висши същности, Крион, Плеяди, Хатори и др.
IZBRANNICA
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Фев 2014, 23:49

Otnosno silnata privurzanost kum daden chovek

Мнение от IZBRANNICA »

Zdraveite.Az sum nova tuk.Iskam, da postavq nachaloto na edna nova tema, koqto predpolagam vulnuva mnogo hora!
Predi 3 godini se uvlqkoh prekaleno mnogo, i naskoro po edno momche, s koeto se bqh toku shto zapoznala!Tova uvlechenie prekaleno burzo prerasna v lubov-silna i nepoklatima!
Razbira se vijdahme se s nego, no purvata ni istinska sreshta beshe vecherna, i neveroqtno harmonichna i za dvamata.Do takava stepen, che toi dopi moqta chasha!Dori mi predloji vtora vecherna sreshta, koqto obache ne se sustoq poradi moqta priburzanost, moje bi.I do den dneshen izpitvam nqkakva vina, za koeto!Nqma, da zabravq purvata vecher, kogato se zpoaznahme pokrai edin moi priqtel, s nego!Kak me nabliudavashe, kato hipnotiziran otstrani!Razbira se toi sushto porqvi interes kum men, koeto si prolicha ot entusiazma s koito mi razkazvashe jivota si!Strannoto beshe, che me predupredi za doskoroshna neshtastna liubov, bez da znae istinskite mi namereniq sprqmo nego!Spomnqm si sushto uj sluchinoto mu dokosvane do rukata mi.Togava sqkash probqga tok po men, i az se drupnah ot iznenadata, a ne che mi be nepriqtno.No tozi chovek uspq, da me grabne oshte purvata vecher!I na drago surce prie predlojenieto mi da se vidim samo dvamata otnovo!
Vuprosa mi e i kum Krion, kak smqtash vuzmojno li e tova silno privlichane, da se dulji na minal jivot i za dvama ni?!
Yeets11
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Сеп 2023, 08:16

Re: Otnosno silnata privurzanost kum daden chovek

Мнение от Yeets11 »

Easily hp printer setup wifi. Discover step-by-step instructions and guidance for a hassle-free HP printer setup on your wireless network. Get started with efficient and convenient wireless printing with our expert setup guide.
Публикувай отговор