Рейки първо ниво

Дискусии за древната техника за лечение с енергия

Рейки първо ниво

Мнениеот denidimitrova » 03 Авг 2015, 09:09

Здравейте. Някой, който е рейки първо ниво може ли да обясни как му се е отразила космическата сила след приемането й? Какво точно може да прави и важно ли е да се практикува често или няма значение?
Безкрайното търпение поражда незабавни резултати. http://jardin.bg/
denidimitrova
Търсещ истината

Re: Рейки първо ниво

Мнениеот katikiti » 15 Авг 2015, 21:40

Здравей! Аз изкарах рейки първо ниво и съм изключително благодарна на моя учител, че сподели знанията си с мен. Аз също не знаех какво ще се случва занапред, дали въобще ще се случва нещо, ще има ли въобще някакъв ефект, дали ще се получи при мен и т. н. Общо взето бях обзета от съмнения, но и едновременно с това през цялото време имах усещането, че вървя в правилната посока. Затова ще ти споделя моите впечатления и надявам се да ти бъда полезна.
Отначало малко бях объркана, понеже след като ми направиха инициацията, като че ли нямаше никаква промяна в живота ми. Дори имах чувството, че е станало по-зле. Но през цялото време си повтарях, че всичко се случва с някаква причина и че нещата просто започват да се подреждат, само не трябва да се филмирам сама :D . Този период отмина и се оказа, че всичко си се подрежда както трябва. Не трябва да се съмняваме в положителното действието на рейки, дори на пръв поглед да изглежда точно обратното. Най-преломният бих казала момент на съмнение, беше когато за първи път започнах да правя рейки на себе си. Опитвах се да се концентрирам и да визуализирам, но през цялото време си мислех ''Ами сега, ако не стане, ужас! Наистина приятеля ми ще се окаже прав, че съм си дала парите за глупости.'' и тем подобни. Въобще не бях концентрирана и само такива мисли бяха в главата ми. Но когато сложих ръцете си на първата позиция на главата, на очите, изчаках малко и .... беше страхотно :). Усещането беше адски приятно, ръцете ми се затоплиха страшно много, топлина протичаше през цялото ми тяло, почувствах се хармонизирана с всичко около мен, бях безкрайно щастлива ,че се получи и същевременно изненадана, защото въобще не положих никакви усилия. След това, колкото повече сеанси си правех, толкова по-сигурна се чувствах. Следващият преломен момент беше, когато направих рейки на друг човек. Тогава пак ме обзе гадното съмнение "Ами сега, ако не усети нищо, ще ми стане много тъпо." Въпросният човек беше съквартирантката ми и имаше силни предменструални болки. Тя ми е най-добрата приятелка и знам, че ако не усети нищо ще ми каже истината, просто идеалния кандидат за първия път :lol: . Ами след като й направих нямаше и следа от болка. Отново бях супер щастлива и така :).
Също така мисля, че е важно да се прави често и да не се отказваш или съмняваш в рейки. Аз имах периоди от по 2-3 седмици, когато не съм правила и после като започна, леко се притеснявах, че енергията няма да протече, но естествено това не се случваше. Няма какво да ти обяснявам какво точно се прави, когато си готова сама ще разбереш. С две думи мисля, че това остава за цял живот и трябва всеки да го изпита сам за себе си. Надявам се отговорът ми да те е удовлетворил :) ! Всичко хубаво от мен!

Поздрави, Катерина!
katikiti

Re: Рейки първо ниво

Мнениеот denidimitrova » 17 Авг 2015, 10:10

Благодаря много! Преди 2 дни бях инициирана, чувствайки се готова. Аз също сега имам колебания и съм малко объркана, но мисля, че с практиката ще отминат. :geek:
Безкрайното търпение поражда незабавни резултати. http://jardin.bg/
denidimitrova
Търсещ истината

Назад към Рейки