Хоопонопоно – методът случващ чудеса

Всичко за алтернативното лечение

Хоопонопоно – методът случващ чудеса

Мнениеот denidimitrova » 29 Сеп 2015, 12:59

Хоопонопоно е древна хавайска техника, която дава възможност да се справим с абсолютно всяка нехармонична ситуация в живота ни: конфликти, болести, несполуки. Хоопонопоно – метод за постигане на благополучие, здраве, душевен мир и всичко, за което мечтаете. Описана е за масовия свят в книгата “Абсолютна неограниченост“ от Джо Витале и Д-р Хю Лен.

Цялата сложнотия се изразява в повтарянето (с поемане на 100% отговорност и вникване в проблема) на следните думи:

“Съжалявам! Моля те, прости ми! Обичам те! Благодаря ти!”

“Обичам те” е най-простият и гениален инструмент, който изчиства натрупаните стари спомени, блокажи, страхове и отрицателна енергия в колективното съзнание, освобождава енергията и ни връща в нулата.. в състоянието на абсолютна неограниченост.

Може да използвате и тази молитва на Морна (хавайската лечителка, осъвременила метода хоопонопоно):

“Божествени създателю, баща, майка, син като едно… Ако аз, моето семейство, роднини и предци сме обидили теб, твоите роднини и предци с мисъл, дума, действия или дела от началото на нашето сътворение до днес, ние молим за твоята прошка.Нека тя изчисти, пречисти, освободи и премахне всички отрицателни спомени, блокировки, енергии и вибрации и нека преобразува тези нежелани енергии в чиста светлина.
И да стане според думите ми.”
Безкрайното търпение поражда незабавни резултати. http://jardin.bg/
denidimitrova
Търсещ истината

Re: Хоопонопоно – методът случващ чудеса

Мнениеот Holydream » 02 Май 2016, 07:52

"Който търси извън себе си - сънува. Който търси в себе си се пробужда." - Карл Юнг
Хоопонопоното успешно навлиза и в България! ;)

Holydream
Търсещ истината

Назад към Други алтернативни методи